Novinky v K_CRM

20.04.2015

Seriál, ktorý Vám ukáže na čo všetko treba prihliadať pri výbere vášho nového CRM riešenia. Ako si vybrať to správne CRM riešenie? Pre koho je CRM určené? Prečo využívať CRM riešenie ? Aké sú dôležité parametre Vášho budúceho CRM riešenia?

04.12.2014

Naša spoločnosť sa stala generálnym sponzorom a zároveň aj súčasťou novovzniknutého futsalového klubu FC K_CORP Poprad.Základom klubu sú skvelí hráči vyprodukovaní regionálnou Podtatranskou futsalovou ligou doplnení o skúsených futsalistov z niekdajšieho tímu Buldogov z Open ligy, ktorá je druhou najvyššou futsalovou súťažou na Slovensku. Zloženie tímu ako aj chuť, dravosť a správna dávka patriotizmu predurčuje klub k jednoznačnému cieľu - vstupu do extraligy a sľubuje množstvo kvalitných športových momentov. Podtatranskí futsalisti miera vysoko a my s nimi!

14.11.2014

Spokojní zákazníci sú základnou podmienkou úspechu každej firmy.

18.06.2014

Modul Cenotvorba umožňuje užívateľom evidovať vytvorené cenové ponuky prehľadne na jednotnom mieste, následne analyzovať a vyhodnocovať ich počet, stav rozpracovania a výsledok vo forme prehľadných reportov a zároveň ponúka efektívnejší spôsob procesu schvaľovania cenových ponúk.

18.06.2014

Modul Zákaznícky servis umožňuje užívateľom evidovať a spravovať zákaznícké požiadavky v systéme a následne analyzovať a vyhodnocovať ich počet, priebeh, stav rozpracovania a výsledok vo forme prehľadných reportov.

18.06.2014

Dostatočná kontrola a prehľad nad priebehom procesu realizácie interných úloh vo firme je kľúčom k produktivite práce a úspore nákladov.

18.06.2014

Dostatočný prehľad o množstve obchodných prípadov, ich efektivite a priebehu má podstatný vplyv na výber vhodnej stratégie a spôsobu predaja, ako aj na samotný výsledok obchodného prípadu.

18.06.2014

Základom úspechu každého obchodníka je dobrá znalosť trhu na ktorom sa obchodník pohybuje, znalosť svojho zákazníka a jeho potrieb.

Máte záujem o naše služby, alebo sa chcete niečo opýtať ?

 

2014 © K_CRM
Designed & created by K_CORP