Čo je CRM ?

Skratka pochádza z anglického výrazu CUSTOMER RELATIONSHIP MANGEMENT, čo v doslovnom preklade znamená „Riadenie vzťahov so zákazníkmi“. CRM má zvládnuť kompletnú komunikáciu, ktorá prebieha medzi firmou a zákazníkom resp. medzi manažérmi a pracovníkmi na jednotlivých oddeleniach.

Riešenie CRM poskytuje komplexné možnosti správy databázy kontaktov, obchodných, marketingových a servisných aktivít.

Prečo využívať K_CRM ?

CRM informačné systémy zvyšujú efektivitu jednotlivých procesov vo firme. Všetky údaje sú uložené v databáze, a tak si ich môže daný pracovník kedykoľvek pozrieť na osobnom počítači, notebooku, tablete, dokonca aj na smartfóne. CRM systém má za úlohu zlepšiť organizáciu, sprehľadniť procesy, ich presnú evidenciu, aktualizáciu a archiváciu kompletnej histórie a následne priamo úmerne zvyšovať spokojnosť zákazníkov.

Pre koho je K_CRM určený ?

Nakoľko CRM systém umožňuje vytvárať presný prehľad potrieb zákazníkov, v dôsledku čoho sa dokáže prispôsobiť sa neustále meniacim sa požiadavkám trhu, nachádza uplatnenie v širokom spektre firiem a spoločností. Vďaka jeho modularite sa systém K_CRM môže upraviť práve tak, aby spĺňal všetky zákaznícke požiadavky.

Aké sú výhody online K_CRM ?

Online systémy oproti systémom offline majú jednu základnú výhodu – do online systémoch môžete pristupovať z akéhokoľvek miesta a zariadenia, kde máte prístup na internet. To zaručuje komfort a flexibilitu online aplikácie K-CRM.

Ako sú chránené dáta v K_CRM ?

Náš systém využíva protokol HTTPS, ktorý zabezpečuje ochranu pred napadnutím od tretích strán. Tento protokol využívajú napríklad aj banky, politické inštitúcie a pod.

V akom jazyku je dostupný CRM systém K_CRM ?

Systém je dostupný v dvoch jazykových mutáciách. 

Prečo neponúkame 30 dňovú demo verziu ZDARMA ?

Ak by sme v demoverzii sprístupnili všetky moduly a funkcie, užívateľovi by sa zdal systém veľmi zložitý. Ak by sme sprístupnili v demoverzii iba niektoré moduly a funkcie, užívateľovi by tam mohlo chýbať práve to, čo hľadá. Preto sme sa rozhodli sprístupniť, videotutoriály a manuály, ktoré dostatočne ukážu funkcionalitu K_CRM.

Ako začať ?

Veľmi jednoducho. Kontaktujte nás prostredníctvom sekcie KONTAKT a dohodnite si stretnutie s naším pracovníkom, aby Vám ukázal výhody používania CRM systému K_CRM.


POTREBUJETE POMOC ?
KONTAKTUJTE NÁŠ HELPDESK !

+421 (0)53 42 99 545
itsolution@kcorp.sk


Máte záujem o naše služby, alebo sa chcete niečo opýtať ?

 

2014 © K_CRM
Designed & created by K_CORP